Nasz Klub Sportowy TSUNAMI organizuje kursy motorowodne i zajęcia z pływania motorówką dla członków klubu i sympatyków stowarzyszenia. Jeżeli chcesz uzyskać patent motorowodny lub udoskonalić umiejętności manewrowania motorówką, czyli jachtem motorowym to zgłoś się do naszego klubu sportowego. Nasz klub ma siedzibę w Poznaniu, ale aktywnie działa na terenie województwa Wielkopolskiego, Lubuskiego i Zachodniopomorskiego. Wspieramy rozwój sportu motorowodnego. Jeśli chcesz zostać zawodnikiem i wystartować w zawodach motorowodnych, narciarstwa wodnego, wakeboardzie to skontaktuj się z naszym klubem.
Zainteresowanych zdobyciem uprawnień motorowodnych zapraszamy na jedno z naszych szkoleń motorowodnych na patent sternika motorowodnego PZMWiNW lub licencję do holowania narciarza wodnego. Nasi instruktorzy są doświadczonymi instruktorami Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego PZMWINW, a na szkoleniu dowiesz się jak bezpiecznie pływać motorówką.
Nasze klub dofinansował różne lokalne zawody motorowodne oraz uczestniczył w wielu pracach legislacyjnych mających rozwiązać problemy motorowodniaków.
Szkolenia motorowodne w Klubie Sportowym Tsunami stoją na najwyższym poziomie i są prowadzone na nowoczesnych jachtach.
Wybierz dobry kurs motorowodny prowadzony przez fachowców, zajmujących się tym od wielu lat.