KLUB SPORTOWY TSUNAMI

Klub sportowy „Tsunami” to stowarzyszenie, które zrzesza miłośników sportów wodnych. Naszymi członkami są żeglarze, motorowodniacy, kajakarze, członkowie WOPR i inni miłośnicy turystyki wodnej. Nasz klub prowadzi kursy żeglarskie oraz kursy motorowodne w Poznaniu, w Szczecinie oraz w Województwie Lubuskim. Jesteśmy członkami Wielkopolskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego, Lubuskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego, Polskiego Związku Żeglarskiego PZŻ, Wielkopolskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego, Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego PZMWiNW oraz ISSA International Sailing Schools Association. Szkolenia i egzaminy motorowodne i żeglarskie prowadzimy na polskie patent państwowe a także na certyfikaty międzynarodowe. Naszymi członkami są doświadczeni instruktorzy żeglarscy i motorowodni, którzy szkolą na patenty żeglarskie PZŻ, patenty motorowodne PZMWiNW oraz certyfikaty międzynarodowe ISSA.

logo_kstsunami

Dlaczego szkolić sie z Nami?

TEORIA

Umiejętność przekazywania teorii w sposób zrozumiały dla każdego opanowaliśmy do perfekcji. Chociaż tylko 99,9% osób jest zadowolonych.

PRAKTYKA

Powielamy tylko dobre wzorce i standardy nauczania. Omówienie+Prezentacja+Ćwiczenia.
Trening czyli mistrza.

FLOTA

Jednostki na których pływamy zapewniają bezpieczeństwo i swobodę dla kursantów
i instruktorów.

SAFETY FIRST

Jeżeli masz wątpliwości i chcesz się skonsultować po prostu napisz do Nas. Chętnie dzielimy się doświadczeniem i pomagamy wybrać właściwą drogę. Nam tez ktoś kiedyś pomagał i dzielił się z Nami wiedzą.

Zrozumiałem ze certyfikat i ubezpieczenie jachtu to nie wszystko. Chętnie popływam z chłopakami bo dużo jeszcze musze się nauczyć zanim odbędę swój rejs jako primus inter pares.
Krzysztof J.
ze Szczecina